IMPROVE!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Pokój 710

Go down 
3 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
Kierowniczka
Admin
Kierowniczka


Female Liczba postów : 327
Wiek : nieznany, ale wygląda na tysiąc
Piętro : wszystkie
Skąd : z dna piekieł
Kierunek : czapialstwo stosowane

Pokój 710 Empty
PisanieTemat: Pokój 710   Pokój 710 Empty5/5/2012, 19:15

Mieszkańcy:
- Magdalena Hermann
- Oliwia Wilecka

Po wejściu do pokoju znajdujesz się w przedsionku. Do ściany przyczepione są wieszaki na wierzchnie odzienie mieszkańców i gości, a głębiej także mała szafa na płaszcze. Jest tu jeszcze wiekowa umywalka, nad którą wisi lustro, trochę przybrudzone, ale to przecież nic, bo spokojnie można się w nim zobaczyć. Niewielka żarówka bez klosza zawieszona pod sufitem świeci wystarczająco jasno.
Dalej jest już pokój właściwy o wielkości cztery metry na cztery metry. Dwa pojedyncze łóżka, przy każdym niewielka szafeczka, a także dwa stare biurka oraz spora szafa. Na podłodze leżą stare panele, a ściany pokryte są kremową farbą. Światło dnia wpada do środka przez duże podwójne okno znajdujące się na ścianie naprzeciwko wejścia.

(Uwaga. Mieszkańcy do pokoju mogą wstawić własne meble. O umieszczenie ich w poście z opisem pokoju należy zwrócić się do któregoś z administratorów.)
Powrót do góry Go down
https://improve.forumpolish.com
Grzesiek Hermann

Grzesiek Hermann


Male Liczba postów : 654
Wiek : 23 lata
Piętro : siódme
Skąd : Warszawa
Kierunek : instrumentalistyka, kompozycja
W związku z : Oliwka <3
Multikonta : Włodźmirz

Pokój 710 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój 710   Pokój 710 Empty6/5/2012, 21:16

Wpadł do akademika po pół godziny, bo wcześniej musiał zdobyć najpiękniejszy bukiet kwiatów dostępny akurat we Wrocławiu, biorąc pod uwagę, że zbliżała się północ, kiedy dotarł do kwiaciarni. Winda zaniemogła w połowie drogi, jednak solidne uderzenie w przycisk z (chyba?) siódemką pomogło, jak zwykle. Po chwili zapukał do drzwi pokoju siedemset dziesięć, nie upewniając się nawet, że tym razem nie pomylił drzwi. W końcu tak właśnie się poznali.
Powrót do góry Go down
Oliwia Wilecka

Oliwia Wilecka


Female Liczba postów : 362
Wiek : 22 lata
Piętro : siódme
Skąd : Żywiec
W związku z : Grześ <3
Multikonta : Bartek

Pokój 710 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój 710   Pokój 710 Empty6/5/2012, 21:18

Otworzyła drzwi z takim impetem, że odbiły się one od na wpół otwartych drzwi szafy i prawie uderzyły ją w prawe ramię, jednak refleks Grzesia (doprawdy niewiadomego pochodzenia) uchronił ją przed niechybnym siniakiem na połowę ręki. Chciała coś powiedzieć, ale kompletnie nie wiedziała co więc stała pół metra od niego z miną jakby się miała za chwilę rozpłakać.
Powrót do góry Go down
Grzesiek Hermann

Grzesiek Hermann


Male Liczba postów : 654
Wiek : 23 lata
Piętro : siódme
Skąd : Warszawa
Kierunek : instrumentalistyka, kompozycja
W związku z : Oliwka <3
Multikonta : Włodźmirz

Pokój 710 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój 710   Pokój 710 Empty6/5/2012, 21:24

- Ten... - Zawsze fajnie zapomnieć języka w gębie, kiedy akurat przydałyby się umiejętności wielkiego oratora (jakkolwiek by to w kontekście seksualnych przygód Grześka nie zabrzmiało), który byłby w stanie wygłosić odpowiednie do sytuacji przemówienie poprawne technicznie i retorycznie. Zwykle był w tym świetny, bo zwykle szczególnie mu nie zależało i płomienne mowy jakoś same z siebie i bez wysiłku ulatywały na zewnątrz. Tym razem 'ten...' miało wyrazić wszystko. - Kwiatki mam dla ciebie... Podobne w sumie do ciebie, bo najpiękniejsze w całym Wrocławiu. - NAPRAWDĘ, GRZEGORZU? Aż usłyszał facepalm Magdaleny.
Powrót do góry Go down
Oliwia Wilecka

Oliwia Wilecka


Female Liczba postów : 362
Wiek : 22 lata
Piętro : siódme
Skąd : Żywiec
W związku z : Grześ <3
Multikonta : Bartek

Pokój 710 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój 710   Pokój 710 Empty6/5/2012, 21:27

Kwiatki kwiatkami, oczywiście, ale nie to było w tym momencie najważniejsze. Zamiast głośnego "ojeeeej" które przeszło jej niewątpliwie przez myśl, najzwyczajniej na świecie uwiesiła się Grzesiowi na szyi i nie zamierzała odklejać się od niego przez najbliższe milion lat, mówiąc "uwiesiła" mam na myśli czysto metaforyczne pojęcie, bowiem Oliwia sięgała Grzesiowi mniej więcej do ramienia.
Powrót do góry Go down
Grzesiek Hermann

Grzesiek Hermann


Male Liczba postów : 654
Wiek : 23 lata
Piętro : siódme
Skąd : Warszawa
Kierunek : instrumentalistyka, kompozycja
W związku z : Oliwka <3
Multikonta : Włodźmirz

Pokój 710 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój 710   Pokój 710 Empty6/5/2012, 21:31

Objął ją ramionami i przytulił do cyca jak za starych dobrych czasów i właśnie w tym momencie wszystko wróciłło na swoje miejsce. Po prostu magicznie przefrunęło i spadło dokładnie tam, gdzie być powinno, a Grześ po swojej godzinnej dzikiej histerii uspokoił się i ogarnął.
Powrót do góry Go down
Oliwia Wilecka

Oliwia Wilecka


Female Liczba postów : 362
Wiek : 22 lata
Piętro : siódme
Skąd : Żywiec
W związku z : Grześ <3
Multikonta : Bartek

Pokój 710 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój 710   Pokój 710 Empty6/5/2012, 21:35

- Nie idź już nigdzie.. - mruknęła w jego sweterek wcale nie luzując "uścisku" - Znaczy możesz pójść, a raczej pójść ze mną osiem kroków w przód, w twoje przód moje tył... Oj.. nie ważne po prostu rusz się do przodu, ze mną. - podniosła głowę wysoko do góry uśmiechając pierwszy raz od naprawdę długiego czasu.
Powrót do góry Go down
Grzesiek Hermann

Grzesiek Hermann


Male Liczba postów : 654
Wiek : 23 lata
Piętro : siódme
Skąd : Warszawa
Kierunek : instrumentalistyka, kompozycja
W związku z : Oliwka <3
Multikonta : Włodźmirz

Pokój 710 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój 710   Pokój 710 Empty6/5/2012, 21:40

Po chwili wylądowali razem na fotelu. Grzesiek posadził sobie Oliwkę na kolanach, objął ją i splótł ręce na jej biodrze, a resztki wszystkiego wróciły na swoje miejsce. Zamruczał i położył głowę na jej ramieniu, wtulając twarz w jej szyję. - Tęskniłem bardzo.
Powrót do góry Go down
Oliwia Wilecka

Oliwia Wilecka


Female Liczba postów : 362
Wiek : 22 lata
Piętro : siódme
Skąd : Żywiec
W związku z : Grześ <3
Multikonta : Bartek

Pokój 710 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój 710   Pokój 710 Empty6/5/2012, 21:43

- Tęskniłam bardziej.. - odparła z uśmiechem przytulając się bardzo mocno i zaczynając się bawić jego włosami - Tęskniłam za tym co było... I za twoim uśmiechem.. I za tym jak mnie przytulasz.. I.. I za tobą..
Powrót do góry Go down
Grzesiek Hermann

Grzesiek Hermann


Male Liczba postów : 654
Wiek : 23 lata
Piętro : siódme
Skąd : Warszawa
Kierunek : instrumentalistyka, kompozycja
W związku z : Oliwka <3
Multikonta : Włodźmirz

Pokój 710 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój 710   Pokój 710 Empty6/5/2012, 21:51

- Głupi uśmiech Grzesia zrobić? - Zapytał, i głaszcząc ją po plecach, uśmiechnął się nie czekając na odpowiedź. Nareszcie wszystko pasowało. Pasowała impreza dwa piętra niżej, pasowała wiecznie kapiąca woda w umywalce, wszystko na swoim miejscu i tak jak powinno być.
Powrót do góry Go down
Oliwia Wilecka

Oliwia Wilecka


Female Liczba postów : 362
Wiek : 22 lata
Piętro : siódme
Skąd : Żywiec
W związku z : Grześ <3
Multikonta : Bartek

Pokój 710 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój 710   Pokój 710 Empty6/5/2012, 21:59

- Nie idź już nigdzie.. - przytuliła się do niego jeszcze mocniej, obracając się do niego przodem i wygodniej siadając na jego kolanach. Buzię wtuliła w załamanie jego szyi i westchnęła głośno kiedy ból kręgosłupa dał o sobie ponownie znać. Ostatnimi czasy bolało coraz bardziej i Oliwka coraz częściej sięgała po kolejne tabletki przeciwbólowe. No cóż, po co o tym komukolwiek mówić? No po co?
Powrót do góry Go down
Grzesiek Hermann

Grzesiek Hermann


Male Liczba postów : 654
Wiek : 23 lata
Piętro : siódme
Skąd : Warszawa
Kierunek : instrumentalistyka, kompozycja
W związku z : Oliwka <3
Multikonta : Włodźmirz

Pokój 710 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój 710   Pokój 710 Empty6/5/2012, 22:25

- Nie wybieram się nigdzie, najwyżej z tobą, najchętniej na koniec świata, tam pewnie nikt nigdy nie będzie nam przeszkadzał... Co ty na to? I czemu wzdychasz, Oliwku? - Zapytał, przytulając się do granic ludzkich możliwości.
Powrót do góry Go down
Oliwia Wilecka

Oliwia Wilecka


Female Liczba postów : 362
Wiek : 22 lata
Piętro : siódme
Skąd : Żywiec
W związku z : Grześ <3
Multikonta : Bartek

Pokój 710 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój 710   Pokój 710 Empty6/5/2012, 22:29

- Chyba źle spałam, bo coś mnie plecy bolą.. - odparła zgodnie z prawdą. Plecy bolały straszliwie, zwłaszcza po treningach, zwłaszcza wtedy kiedy zapomniała usztywniacza na dolną część pleców (a czasem jej się zdarzało). I bolały nawet teraz kiedy Grzesiu przytulał ją do siebie z taką siłą. - Dlatego troszkę poluźnij przytulanie, coo? - mruknęła niemal błagalnie kładąc się na nim bardziej.
Powrót do góry Go down
Grzesiek Hermann

Grzesiek Hermann


Male Liczba postów : 654
Wiek : 23 lata
Piętro : siódme
Skąd : Warszawa
Kierunek : instrumentalistyka, kompozycja
W związku z : Oliwka <3
Multikonta : Włodźmirz

Pokój 710 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój 710   Pokój 710 Empty7/5/2012, 00:22

Nie ma to jak zasnąć na fotelu o trzeciej w nocy i zostać o wpół do szóstej obudzonym przez czcigodną siostrę Magdalenę, która przespała się z Włodzimierzem i przeżywa.
- Buuudź się... - Zamruczał prosto do Oliwkowego ucha, przeciągając się i ziewając przy okazji, człowiek orkiestra, milion czynności na raz. - Skoczymy na jakieś śniadanie do miasta, bo jest mega rano, a jak pójdziemy spać to zaśniemy i zaśpimy... I... Wstajemy...
Powrót do góry Go down
Oliwia Wilecka

Oliwia Wilecka


Female Liczba postów : 362
Wiek : 22 lata
Piętro : siódme
Skąd : Żywiec
W związku z : Grześ <3
Multikonta : Bartek

Pokój 710 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój 710   Pokój 710 Empty7/5/2012, 01:09

- No przecież ja nie śpię.. .- nie wcale, ani trochę, niby po co Oliwko? Przeciągnęła się lekko przytulając się jeszcze na moment do Grzesia - Na śniadanie? Mój żołądek nie pracuje o tej porze.. Mam trening o 10, zjem po treningu z Jay'em.. .Znaczy nie znam śniadanie z Jay'em ale zjem po treningu, który mam z Jay'em... A nie ważne... - ucięła - Dzwonił ktoś czy mi się śniło?
Powrót do góry Go down
Grzesiek Hermann

Grzesiek Hermann


Male Liczba postów : 654
Wiek : 23 lata
Piętro : siódme
Skąd : Warszawa
Kierunek : instrumentalistyka, kompozycja
W związku z : Oliwka <3
Multikonta : Włodźmirz

Pokój 710 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój 710   Pokój 710 Empty7/5/2012, 01:14

- Magdalena moja siostra czcigodna... Śniadanie o 15 po treningu z Jay'em Terrorystą? - Zapytał z powątpiewaniem w głosie. - To chociaż na kawę, bo umrę, mam zajęcia od dziewiątej do dziewiątej i w środku spotkanie z esesmanką od skrzypiec, boli. Kawyyyy... - Objął ją i pocałował na dzień dobry. Ich dzień dobry zwykle trwało pół godziny, tym razem nie mogło być inaczej.
Powrót do góry Go down
Oliwia Wilecka

Oliwia Wilecka


Female Liczba postów : 362
Wiek : 22 lata
Piętro : siódme
Skąd : Żywiec
W związku z : Grześ <3
Multikonta : Bartek

Pokój 710 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój 710   Pokój 710 Empty7/5/2012, 01:17

- Kawa może być.. Bolą mnie plecy - mruknęła z wybitnym niezadowoleniem - Śniadanie będzie koło 11 w pierwszej przerwie w treningu, potem poćwiczę, zjem coś na szybko pójdę na zajęcia potem... Potem znowu coś zjem i wrócę koło 22... No bo mam próby... Chyba ze już mnie wypieprzyli z przedstawienia końcowego i wtedy jest problem, ale może nie... - zastanowiła się
Powrót do góry Go down
Grzesiek Hermann

Grzesiek Hermann


Male Liczba postów : 654
Wiek : 23 lata
Piętro : siódme
Skąd : Warszawa
Kierunek : instrumentalistyka, kompozycja
W związku z : Oliwka <3
Multikonta : Włodźmirz

Pokój 710 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój 710   Pokój 710 Empty7/5/2012, 01:23

- Z plecami do lekarza, a do odpowiedzialnych za przedstawienie z ryjem i będzie dobrze, tak, zasdecydowałem. - Oliwka na pewno tęskniła za mistrzem konkretu w kwestiach organizowania swojego życia. Zebrał się w końcu z fotela, żeby za chwilę powrócić na niego po nastawieniu wody w czajniku i odnalezieniu dwóch kubków, do których wsypał kawę.
Powrót do góry Go down
Oliwia Wilecka

Oliwia Wilecka


Female Liczba postów : 362
Wiek : 22 lata
Piętro : siódme
Skąd : Żywiec
W związku z : Grześ <3
Multikonta : Bartek

Pokój 710 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój 710   Pokój 710 Empty7/5/2012, 01:27

- Nie mam czasu na lekarza, muszę zmienić materac w łóżku bo to przez to. Ja wiem. - przytaknęła uwieszając się na chwilę na plecach Grzesia jak tylko usiadł na pół sekundy na fotelu - Co Madziu chciało? - mruknęła w jego szyję wzdychając cicho.
Powrót do góry Go down
Grzesiek Hermann

Grzesiek Hermann


Male Liczba postów : 654
Wiek : 23 lata
Piętro : siódme
Skąd : Warszawa
Kierunek : instrumentalistyka, kompozycja
W związku z : Oliwka <3
Multikonta : Włodźmirz

Pokój 710 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój 710   Pokój 710 Empty7/5/2012, 01:31

- Do lekarza, powiedziałem, bo się skończy twoje występowanie, pani tancerko. - Oliwka na pewno tęskniła również za trybem Ja Wiem Najlepiej. Ale pan Ja Wiem Najlepiej również świetnie całował, więc odwrócił głowę i dał jej urocze buzi. Niestety, nie mieli do wyjścia sześciu godzin i nie mogli sobie zaserwować sesji dotykanego seksu, za którym Grzesiek w ich wykonaniu tęsknił nieziemsko.
Powrót do góry Go down
Oliwia Wilecka

Oliwia Wilecka


Female Liczba postów : 362
Wiek : 22 lata
Piętro : siódme
Skąd : Żywiec
W związku z : Grześ <3
Multikonta : Bartek

Pokój 710 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój 710   Pokój 710 Empty7/5/2012, 01:34

- Ale nie mam kiedyyy! Pójdę, pójdę za trzy tygodnie. Bo wtedy mój pan doktor w Żywcu przyjmuje i on wie dobrze, więc do niego pójdę.. O której kończysz? Będziesz tak jakoś przechodził koło Teatralnej w godzinach mocno wieczornych? Przechodź, coooo? - jęknęła cicho pakując mu się bardziej na plecy
Powrót do góry Go down
Grzesiek Hermann

Grzesiek Hermann


Male Liczba postów : 654
Wiek : 23 lata
Piętro : siódme
Skąd : Warszawa
Kierunek : instrumentalistyka, kompozycja
W związku z : Oliwka <3
Multikonta : Włodźmirz

Pokój 710 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój 710   Pokój 710 Empty7/5/2012, 01:40

- Mam fortepian do dziewiątej, to przed dziesiątą będę na ciebie czekał juuuż... - Jak bardzo by sobie przez rok nie wmawiał, że jest inaczej, nie było miło po zajęciach tak po prostu wsiadać do tramwaju i jechać do akademika albo spacerkiem udawać się na Rynek celem spożycia obiadu w dowolnym towarzystwie. Nie ma to jednak jak spacer spod Akademii Muzycznej do PWST i siedzenie na ławce przed wejściem w oczekiwaniu na Oliwkę albo ewentualnie oczekiwanie na 'Grzeeeeeś!' podczas wychodzenia z ostatnich zajęć na Akademii.
Powrót do góry Go down
Oliwia Wilecka

Oliwia Wilecka


Female Liczba postów : 362
Wiek : 22 lata
Piętro : siódme
Skąd : Żywiec
W związku z : Grześ <3
Multikonta : Bartek

Pokój 710 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój 710   Pokój 710 Empty7/5/2012, 01:43

- To niech będzie.. - wstała z fotela i ogarnęła wzrokiem szafę - To ja się ubiorę a ty zrób kawę - czyli wszystko na swoim miejscu - I zdzwonimy się w ciągu dnia okej? - zerknęła na niego przez ramię i uśmiechnęła się wesoło - A w ogóle, gdzie Madzia nocowała? U ciebie?
Powrót do góry Go down
Grzesiek Hermann

Grzesiek Hermann


Male Liczba postów : 654
Wiek : 23 lata
Piętro : siódme
Skąd : Warszawa
Kierunek : instrumentalistyka, kompozycja
W związku z : Oliwka <3
Multikonta : Włodźmirz

Pokój 710 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój 710   Pokój 710 Empty7/5/2012, 01:46

- U Włodzimierza... U mnie z Włodzimierzem... No, ten, wesoło było, szkoda że niewiele pamięta. - Pokręcił głową, uśmiechając się szeroko z czajnikiem w ręce, jak romantycznie. Magdalena i Włodzimierz, Oliwia i Grzegorz, świat ogarnęła idealna harmonia.
Powrót do góry Go down
Oliwia Wilecka

Oliwia Wilecka


Female Liczba postów : 362
Wiek : 22 lata
Piętro : siódme
Skąd : Żywiec
W związku z : Grześ <3
Multikonta : Bartek

Pokój 710 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój 710   Pokój 710 Empty7/5/2012, 01:48

- Z Włodkiem? Przecież ona go nawet nie lubi.. Znaczy lubi ale jest taki.. Mega pozytywny że przytłacza Madzię swoim kolorowym widzeniem świata. Ale to dobrze, to bardzo dobrze! Ale nie słodź mi.. Przestałam słodzić ostatnio.. - powiedziała szybko kiedy Grześ znalazł się w oddaleniu trzech centymetrów od cukierniczki.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pokój 710 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój 710   Pokój 710 Empty

Powrót do góry Go down
 
Pokój 710
Powrót do góry 
Strona 1 z 7Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Pokój 101
» Pokój 502
» Pokój 108
» Pokój 409
» Pokój 103

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
IMPROVE! :: AKADEMIK :: Pokoje-
Skocz do: