IMPROVE!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Hotel Monopol

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Oliwia Wilecka

Oliwia Wilecka


Female Liczba postów : 362
Wiek : 22 lata
Piętro : siódme
Skąd : Żywiec
W związku z : Grześ <3
Multikonta : Bartek

Hotel Monopol  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Hotel Monopol    Hotel Monopol  - Page 2 Empty10/6/2012, 21:21

- Innych długości powiadasz..? - nie wiedząc czemu Oliwia momentalnie podniosła głowę, żeby uważniej spojrzeć na Grzesia - Lubię inne długości.. - dodała po chwili z lekkim uśmiechem i przeczesała palcami włosy rozglądając się po wnętrzu pokoju.
Powrót do góry Go down
Grzesiek Hermann

Grzesiek Hermann


Male Liczba postów : 654
Wiek : 23 lata
Piętro : siódme
Skąd : Warszawa
Kierunek : instrumentalistyka, kompozycja
W związku z : Oliwka <3
Multikonta : Włodźmirz

Hotel Monopol  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Hotel Monopol    Hotel Monopol  - Page 2 Empty10/6/2012, 21:25

- Lubię te same długości... - Zwierzył się. I pewnie zwierzeniom nie byłoby końca, gdyby nie pukanie do drzwi. Minutę później na stole w głębi pokoju czekało na skonsumowanie genialne śniadanie, a pan z obsługi hotelowej oddalał się z napiwkiem w kieszeni.
Powrót do góry Go down
Oliwia Wilecka

Oliwia Wilecka


Female Liczba postów : 362
Wiek : 22 lata
Piętro : siódme
Skąd : Żywiec
W związku z : Grześ <3
Multikonta : Bartek

Hotel Monopol  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Hotel Monopol    Hotel Monopol  - Page 2 Empty10/6/2012, 21:28

- Wygląda zjawiskowo... - przyznała szczerze siadając przy nakrytym dla nich stoliku. W porównaniu do śniadań, które jadala przez ostatnie dwa tygodnie, to co znajdowało się na stole było prawdziwą ucztą! - Kochanie ale my tego nie.. - zastanowiła się chwilę - A nie spoko, ty tu zjesz.. - zakończyła z rozbawieniem.
Powrót do góry Go down
Grzesiek Hermann

Grzesiek Hermann


Male Liczba postów : 654
Wiek : 23 lata
Piętro : siódme
Skąd : Warszawa
Kierunek : instrumentalistyka, kompozycja
W związku z : Oliwka <3
Multikonta : Włodźmirz

Hotel Monopol  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Hotel Monopol    Hotel Monopol  - Page 2 Empty10/6/2012, 21:31

- Bende go zjad! - Ogłosił radośnie, zasiadając do stołu. - Zorganizuj kawę, bo mi to zajmie pół roku. - To akurat fakt. Nie zrobiłby przy tym krwawo-kawowej jatki, ale ogarnięcie trwałoby zdecydowanie dłużej niż czas przewidziany na standardowe parzenie kawy.
Powrót do góry Go down
Oliwia Wilecka

Oliwia Wilecka


Female Liczba postów : 362
Wiek : 22 lata
Piętro : siódme
Skąd : Żywiec
W związku z : Grześ <3
Multikonta : Bartek

Hotel Monopol  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Hotel Monopol    Hotel Monopol  - Page 2 Empty10/6/2012, 21:35

- Tak! Ty zorganizowałeś hotel to ja chociaż zorganizuję kawę! - radość pięciolatki, której pozwolili zrobić coś w domu. Kilka minut później przed Grzegorzem stała świeżo zaparzona kawa a Oliwka (dumna z siebie!) usiadła naprzeciwko - Widzisz? Zachowuję się jak przykładna żona kochanie.. - odparła z rozbawieniem.
Powrót do góry Go down
Grzesiek Hermann

Grzesiek Hermann


Male Liczba postów : 654
Wiek : 23 lata
Piętro : siódme
Skąd : Warszawa
Kierunek : instrumentalistyka, kompozycja
W związku z : Oliwka <3
Multikonta : Włodźmirz

Hotel Monopol  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Hotel Monopol    Hotel Monopol  - Page 2 Empty10/6/2012, 21:41

Już miał się wyrwać z ryjem, że jak ona śmiała zepsuć koronną niespodziankę tego wieczoru, ale w porę ogarnął, że przecież jej nie zdążyła i pewnie nie miała zamiaru psuć, bo nie miała pojęcia, że takowa była w planach. - Dziękuję ładnie za kawę i... wsuwaj, pani. - Wydał rozkaz i sam dał dobry przykład, racząc się wegańskim croissantem, który niewiele miał z niewegańskim wspólnego, ale... a kogo to obchodzi.
Powrót do góry Go down
Oliwia Wilecka

Oliwia Wilecka


Female Liczba postów : 362
Wiek : 22 lata
Piętro : siódme
Skąd : Żywiec
W związku z : Grześ <3
Multikonta : Bartek

Hotel Monopol  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Hotel Monopol    Hotel Monopol  - Page 2 Empty10/6/2012, 21:45

- No przecież jem. - odparła zgodnie z prawdą bo właśnie zajadała się wybitnie dobrą owocową sałatką - Musisz tego spróbować, te truskawki są świetne.. I ananas.. Naprawdę dobre.. - uśiechnęła się z nad talerza. Śniadanie upływało w takiej atmosferze jaka powinna towarzyszyć każdemu śniadniu w ich życiu. Dobra muzyka w tle, świetne jedzenie i obłedne okoliczności.
Powrót do góry Go down
Grzesiek Hermann

Grzesiek Hermann


Male Liczba postów : 654
Wiek : 23 lata
Piętro : siódme
Skąd : Warszawa
Kierunek : instrumentalistyka, kompozycja
W związku z : Oliwka <3
Multikonta : Włodźmirz

Hotel Monopol  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Hotel Monopol    Hotel Monopol  - Page 2 Empty10/6/2012, 21:52

Grzegorz miał czasem wrażenie, że minął się z powołaniem. Wcale nie powinien był zostać genialnym pianistą/skrzypkiem/wybierz co ci odpowiada, ale przeżuwaczem. Sensem jego życia powinno być jedzenie, co właśnie udowadniał, a ktoś obserwujący z boku wydarzenia na froncie mógłby stwierdzić, że w tak anorektycznym człowieku tyle żarcia się nie zmieści. A właśnie, że się zmieści! - Da owocki, spróbuję. - Wyciągnął rękę w jej stronę.
Powrót do góry Go down
Oliwia Wilecka

Oliwia Wilecka


Female Liczba postów : 362
Wiek : 22 lata
Piętro : siódme
Skąd : Żywiec
W związku z : Grześ <3
Multikonta : Bartek

Hotel Monopol  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Hotel Monopol    Hotel Monopol  - Page 2 Empty10/6/2012, 21:56

- Proszę.. - owoce wylądowały prosto w buzi Grzesia, bo kto by się bawił w podawanie ręka w rękę? Nie było na to czasu, zwłaszcza że Grzesiek przygotował milion tysięcy niespodzianek, a Oliwka, jak na pięciolatke przystało, owych niespodzianek nie mogła się doczekać, wiec najchętniej zabrałaby Grzesiowi talerz i pociagnęła w stronę wyjścia.
Powrót do góry Go down
Grzesiek Hermann

Grzesiek Hermann


Male Liczba postów : 654
Wiek : 23 lata
Piętro : siódme
Skąd : Warszawa
Kierunek : instrumentalistyka, kompozycja
W związku z : Oliwka <3
Multikonta : Włodźmirz

Hotel Monopol  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Hotel Monopol    Hotel Monopol  - Page 2 Empty10/6/2012, 22:02

A teraz będzie degustacja z użyciem zęba i języka! - A nie przyszłabyś na kolana? - Zapytał, odsuwając się nieco od stołu. Po co siedzieć metr od siebie, kiedy można się przytulać? No, właśnie, po co.
Powrót do góry Go down
Oliwia Wilecka

Oliwia Wilecka


Female Liczba postów : 362
Wiek : 22 lata
Piętro : siódme
Skąd : Żywiec
W związku z : Grześ <3
Multikonta : Bartek

Hotel Monopol  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Hotel Monopol    Hotel Monopol  - Page 2 Empty10/6/2012, 22:06

Zaśmiała się głośno zakrywając na chwilę twarz rękoma - Przepraszam - odparła kiedy Grześ spojrzał na nią pytająco - Już.. Już idę.. Po prostu początkowo usłyszałam czy nie przyszłabym do ciebie na kolanach.. Wiesz, akustyka w tym pomieszczeniu jest słaba.. - dodala z rozbawieniem siadając Grześkowi na kolanach - Tak, zdecydowanie tak jest lepiej.
Powrót do góry Go down
Grzesiek Hermann

Grzesiek Hermann


Male Liczba postów : 654
Wiek : 23 lata
Piętro : siódme
Skąd : Warszawa
Kierunek : instrumentalistyka, kompozycja
W związku z : Oliwka <3
Multikonta : Włodźmirz

Hotel Monopol  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Hotel Monopol    Hotel Monopol  - Page 2 Empty10/6/2012, 22:16

- Możesz przyjść na kolana na kolanach, nie ma problemu. Ale na następną sobotę znajdę nam mniejszy pokój. - Dołączył się do salw śmiechu. No, fakt, był apodyktycznym czubem, ale przecież nie aż tak... Na kolanach to najwyżej podczas seksualnych uniesień, a i wtedy nie ciągnęło go do prowokowania poddańczych zachowań.
Powrót do góry Go down
Oliwia Wilecka

Oliwia Wilecka


Female Liczba postów : 362
Wiek : 22 lata
Piętro : siódme
Skąd : Żywiec
W związku z : Grześ <3
Multikonta : Bartek

Hotel Monopol  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Hotel Monopol    Hotel Monopol  - Page 2 Empty10/6/2012, 22:22

- Nie dziękuje. Na kolana wystarczy mi w zupełności.. - mruknęła z rozbawieniem pijąc parę łyków jego kawy. - Ej a tak w ogóle to załatwiłeś coś z tym wyjazdem do Warszawy? - zapytała wychodząc na chwilkę ze wszystkich uroczo-relaksujących tematów ich rozmowy. - No pamiętasz nie? Na urodziny Andreasa...
Powrót do góry Go down
Grzesiek Hermann

Grzesiek Hermann


Male Liczba postów : 654
Wiek : 23 lata
Piętro : siódme
Skąd : Warszawa
Kierunek : instrumentalistyka, kompozycja
W związku z : Oliwka <3
Multikonta : Włodźmirz

Hotel Monopol  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Hotel Monopol    Hotel Monopol  - Page 2 Empty10/6/2012, 22:25

- Zarezerwowałem bilety na samolota, więc powinniśmy ze wszystkim zdążyć. - Odpowiedział, wyciągając z kieszeni paczkę papierosów. - I zadzwoniła do mnie babcia, żeby zapytać czy się wybieram. I zakomunikować mi, że skoro się wybieram z Magdą, to nie mamy co liczyć na jej obecność. Jakże mi przykro. - Dodał, wkładając fajkę do ust. Z babcią była ciekawa sprawa. Według babci ich ojciec był nazistą, a oni małymi, wrednymi szkopami. Do tego rozwydrzonymi i niereformowalnymi.
Powrót do góry Go down
Oliwia Wilecka

Oliwia Wilecka


Female Liczba postów : 362
Wiek : 22 lata
Piętro : siódme
Skąd : Żywiec
W związku z : Grześ <3
Multikonta : Bartek

Hotel Monopol  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Hotel Monopol    Hotel Monopol  - Page 2 Empty10/6/2012, 22:27

- Ej to smutne.. CHyba nigdy nie poznałam twojej babci - zastanowiła się głęboko - Nie pal, miałeś rzucić.. Twoich rodziców poznałam, z twoją siostrą regularnie pije w akademiku.. To nie fair że nie poznałam twojej babci - uśmiechnęła się lekko bawić się grzesiowymi włosami.
Powrót do góry Go down
Grzesiek Hermann

Grzesiek Hermann


Male Liczba postów : 654
Wiek : 23 lata
Piętro : siódme
Skąd : Warszawa
Kierunek : instrumentalistyka, kompozycja
W związku z : Oliwka <3
Multikonta : Włodźmirz

Hotel Monopol  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Hotel Monopol    Hotel Monopol  - Page 2 Empty10/6/2012, 22:30

- Rzuciłem rzucanie, skoro i tak palę jak smok... paczkę tygodniowo. - Odchylił się i zgarnął popielniczkę z parapetu. - Moja babcia? Moja babcia uważa, że wojna trwa i szuka Żydów do chowania po strychach i kanałach. Nie polecam bliższych kontaktów.
Powrót do góry Go down
Oliwia Wilecka

Oliwia Wilecka


Female Liczba postów : 362
Wiek : 22 lata
Piętro : siódme
Skąd : Żywiec
W związku z : Grześ <3
Multikonta : Bartek

Hotel Monopol  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Hotel Monopol    Hotel Monopol  - Page 2 Empty10/6/2012, 22:32

- Ale ja przecież nie mam nic wspólnego z Nazistami... Znaczy wiesz, z jednym "rzekomym" się spotykam, ale przecież to nie prawda... - cmoknęła go w skroń i dokończyła jego kawę przytulając się do niego nieco mocniej.
Powrót do góry Go down
Grzesiek Hermann

Grzesiek Hermann


Male Liczba postów : 654
Wiek : 23 lata
Piętro : siódme
Skąd : Warszawa
Kierunek : instrumentalistyka, kompozycja
W związku z : Oliwka <3
Multikonta : Włodźmirz

Hotel Monopol  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Hotel Monopol    Hotel Monopol  - Page 2 Empty10/6/2012, 22:36

- Chociaż ja ostatnio jestem raczej komunistą, bo przecież napisałem licencjat z muzyki rosyjskiej... - Zastanowił się i zaciągnął dymem. Kiedyś może i był sfrustrowany, bo wszyscy dookoła mieli babcie klejące pierogi i podsuwające pod nos domowe kompociki, a jego osobista żyła w wiecznym przekonaniu o nadchodzących nalotach, ale teraz powiewało mu to i dyndało.
Powrót do góry Go down
Oliwia Wilecka

Oliwia Wilecka


Female Liczba postów : 362
Wiek : 22 lata
Piętro : siódme
Skąd : Żywiec
W związku z : Grześ <3
Multikonta : Bartek

Hotel Monopol  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Hotel Monopol    Hotel Monopol  - Page 2 Empty10/6/2012, 22:38

- Spokojnie, moja cię kocha za wszystkie babcie świata.. właśnie - zastanowiła się chwilę - Może powinnam ją poinformować, że się zeszliśmy... Rozważałam to już czy jeszcze nie? - zmrużyła lekko oczy próbując sobie przypomnieć czy już mu o tym wspominała. Ostatnio miała tyle na głowie, że o połowie rzeczy zapominała. - Możemy już iść..? Możemyyyy?
Powrót do góry Go down
Grzesiek Hermann

Grzesiek Hermann


Male Liczba postów : 654
Wiek : 23 lata
Piętro : siódme
Skąd : Warszawa
Kierunek : instrumentalistyka, kompozycja
W związku z : Oliwka <3
Multikonta : Włodźmirz

Hotel Monopol  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Hotel Monopol    Hotel Monopol  - Page 2 Empty10/6/2012, 22:40

- Zrobię jej niespodziankę, pojawiając się nagle w drzwiach. - Zaśmiał się, przyjmując kolejną dawkę papierosowego dymu. To był o wiele lepszy plan niż sprzedawanie takiego newsa przez telefon! - Za pięć pierwsza możemy iść, czyli mamy jeszcze dwadzieścia minut.
Powrót do góry Go down
Oliwia Wilecka

Oliwia Wilecka


Female Liczba postów : 362
Wiek : 22 lata
Piętro : siódme
Skąd : Żywiec
W związku z : Grześ <3
Multikonta : Bartek

Hotel Monopol  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Hotel Monopol    Hotel Monopol  - Page 2 Empty10/6/2012, 22:42

- Przypraw ją o zawał serca.. Nie ma sprawy, wtedy oboje nie będziemy mieć babci.. - zaśmiała się wplatając palce w grzegorzowe włosy - Dwadzieścia minut powiadasz.. I co my będziemy robić przez to dwadzieścia minut skoro ja już skończyłam kawę, a ty już prawie wypaliłeś papierosa..? - udała, że zastanawia się niezwykle dogłębnie nad ich obecną sytuacją.
Powrót do góry Go down
Grzesiek Hermann

Grzesiek Hermann


Male Liczba postów : 654
Wiek : 23 lata
Piętro : siódme
Skąd : Warszawa
Kierunek : instrumentalistyka, kompozycja
W związku z : Oliwka <3
Multikonta : Włodźmirz

Hotel Monopol  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Hotel Monopol    Hotel Monopol  - Page 2 Empty10/6/2012, 22:44

- Przeprowadzę operację neurochirurgiczną? - Rzucił luźną propozycję, gasząc kiepa w popielniczce. Odstawił ją z powrotem na parapet i porzuciwszy pomysł z operacją, rozpoczął długie i namiętne całowanie.
Powrót do góry Go down
Oliwia Wilecka

Oliwia Wilecka


Female Liczba postów : 362
Wiek : 22 lata
Piętro : siódme
Skąd : Żywiec
W związku z : Grześ <3
Multikonta : Bartek

Hotel Monopol  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Hotel Monopol    Hotel Monopol  - Page 2 Empty10/6/2012, 22:45

- Operacja mi się podobała.. - odsunęła się na parę centymetrów z rozbawieniem - Neuro? A masz do tego jakieś uprawnienia? Bo wiesz, ostatnio tyle słychać o lekarzach, którzy są zawieszeni a wciąż leczą, ty jestes jednym z takich czy spokojnie moge ci zaufać?
Powrót do góry Go down
Grzesiek Hermann

Grzesiek Hermann


Male Liczba postów : 654
Wiek : 23 lata
Piętro : siódme
Skąd : Warszawa
Kierunek : instrumentalistyka, kompozycja
W związku z : Oliwka <3
Multikonta : Włodźmirz

Hotel Monopol  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Hotel Monopol    Hotel Monopol  - Page 2 Empty10/6/2012, 22:48

- Doktor Habilitowany Nauk Medycznych Grzegorz Na Chybił Trafił Hermann. Jak to dumnie brzmi! - Zrobił minę wprost z portretów wielkich wodzów, wypiął pierś i napawał się swoją wspaniałością. A później po prostu wybuchnął śmiechem.
Powrót do góry Go down
Oliwia Wilecka

Oliwia Wilecka


Female Liczba postów : 362
Wiek : 22 lata
Piętro : siódme
Skąd : Żywiec
W związku z : Grześ <3
Multikonta : Bartek

Hotel Monopol  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Hotel Monopol    Hotel Monopol  - Page 2 Empty10/6/2012, 22:50

- To ja wolę nie ryzykować.. - zauważyła słusznie nalewając sobie świeżego soku z pomarańczy - Ty się skup na muzyce a jakiegoś naurochirurga znajdziemy, spokojnie.. - odparła z miną eksperta na dobrą sprawę nie mając zielonego pojęcia o czym mówi.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Hotel Monopol  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Hotel Monopol    Hotel Monopol  - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Hotel Monopol
Powrót do góry 
Strona 2 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
IMPROVE! :: WROCŁAW :: -
Skocz do: