IMPROVE!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Jędza naczelna

Go down 
+2
Miśka Wokulska
Karolina Wasilewska
6 posters
AutorWiadomość
Karolina Wasilewska

Karolina Wasilewska


Liczba postów : 46
Wiek : 20 lat
Piętro : III
Skąd : Wroclove
Kierunek : lekarski

Jędza naczelna Empty
PisanieTemat: Jędza naczelna   Jędza naczelna Empty7/6/2012, 15:12

Relacje
Jędza naczelna Tumblr_m554c6IMu01r0aip7
Przed zaproponowaniem czegokolwiek prosiłabym zajrzeć do Karty Postaci. Mile widziane rozbudowane i skomplikowane relacje - w normalnym świecie również nie sprowadzają się one jedynie do "lubię" i "nie lubię" Smile A w razie braku Waszych pomysłów, zawsze służę własnymi. Ostrzegam jedynie - niekoniecznie muszą być normalne.

Crazy little thing called love

The way you turn me on

Jędza naczelna Tomeczek
Tomek Madej to istota tak różna od Karoliny, że cokolwiek pomiędzy nimi byłoby komiczne. A jednak przeciwieństwa się przyciągają... Żadne z nich nie pała wielką miłością do siebie nawzajem, acz czuć idące od tej parki iskry. Wymieniane złośliwości są bardziej osobiste, śmiałe... zakrawają na flirt. Oczywiście, dziewczyna za nic się nie przyzna, że ma do niego słabość, to nie leży w jej naturze. Zmieniają się nawzajem - Tomek uczy optymizmu, Karolina wnosi do relacji intelektualną dewiację. Miłości z tego raczej nie będzie, ale kto wie, do czego to ich zaprowadzi?

When love and hate collide

My friend of misery

Jędza naczelna Grzesiuk
Grzegorz Hermann i jego relacja z Karoliną również do najprostszych nie należą. Łączy ich najchłodniejsza przyjaźń świata, pozbawiona zwierzania, plotkowania i innych typowych dla tego typu związków pierdół. Kiedyś również pomiędzy nimi było coś, ekhem, głębszego, ale to już dawno i nieprawda. Stoją za sobą murem, wpierają się w chwilach wątpliwości i pomagają. Czasem, jak im się chce.

Everybody needs somebody to...talk

Jędza naczelna Marcinc
Marcin Kaczmarski to jedna z nielicznych osób, w stosunku do których Wasilewska nie jest największą suką świata. Czemu? Bo, w przeciwieństwie do przeciętnego studenta, interesuje się czymś poza piwem i imprezami. Poznali się w Muzeum, porozmawiali o sztuce i historii i jakoś się zakolegowali. Spotykają się co jakiś czas w celach czysto intelektualnych, a taka wymiana informacji i zwyczajne gadanie sprawiają Karolinie dziwną przyjemność. Niespotykane.

Bittersweet

The Invisibles

Jędza naczelna Jacuo
Jacek Abramowicz-Taylor to typowa ofiara jej humorków. Nie broni się, nie powstrzymuje, czemu więc miałaby go nieco nie podręczyć, gdy innych pod ręką brak? Słabowite to, wrażliwe i delikatne jak kfiatuszek, czyli zupełne przeciwieństwo człowika, który mógłby zyskać sympatię Karoliny, czy choćby jej szacunek. Może się jej boi? Nie zdziwiłaby się. I tak nie ma zamiaru zmienić swojego postępowania, zbyt ją to zastraszanie bawi.

The gentle art of making enemies

Jędza naczelna Mikaj
Miśka Wokulska. Chwila, kto to w ogóle jest?! Chyba jedna z osób, które od samego początku zyskały antypatię Karoliny. Ze wzajemnością, należy dodać. Normalnie nie rozmawiały jeszcze nigdy, zawsze samymi wrednymi docinkami i ciętymi ripostami. Podsumowując, nic nadzwyczajnego.

Jędza naczelna Wodziuk
Włodzimierz Zamoyski zyskał sobie niechęć Karoliny podobnie jak reszta świata - przez miękkość i wrażliwość. Jakkolwiek mądry czy powalający elokwencją by nie był, dziewczyna zwyczajnie go nie lubi. I swoim sposobem okazuje to na każdym kroku. Denerwuje ją czasem taki niesamowicie olewczy stosunek Włodzimierza do wszystkiego - w tym do niej.

Seek and destroy


Ostatnio zmieniony przez Karolina Wasilewska dnia 9/6/2012, 14:38, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Miśka Wokulska

Miśka Wokulska


Female Liczba postów : 35
Wiek : prawie 20
Skąd : Biłgoraj
Kierunek : filologia polska
Multikonta : Tomek Madej

Jędza naczelna Empty
PisanieTemat: Re: Jędza naczelna   Jędza naczelna Empty7/6/2012, 15:21

Miśka to nie będzie jej lubić, co za niespodzianka Very Happy Ja tu w ogóle widzę jakiś wielki hejt polegający na "nie znam cię, ale masz wredny ryj", i chyba Miśka będzie ją irytowała specjalnie, bo będzie kochać to, jak Karolina się wkurza na nią.

A Tomek... co byś powiedziała na jakiś flirt, a on o dziwo nie miałby jej dość przez czas nieco dłuższy, niż przewidywany w ustawie? Very Happy
Powrót do góry Go down
Karolina Wasilewska

Karolina Wasilewska


Liczba postów : 46
Wiek : 20 lat
Piętro : III
Skąd : Wroclove
Kierunek : lekarski

Jędza naczelna Empty
PisanieTemat: Re: Jędza naczelna   Jędza naczelna Empty7/6/2012, 15:31

Mi pasuje. Karolina za złośliwości będzie się odpłacać pięknym za nadobne, jeszcze większą przepaść pomiędzy nimi tworząc. Tak dla odmiany.

A Tomek? Tutaj co prawda materiału na big love nie widzę, ale mały flirt? W szczególności z jego strony. On mógłby ją - surprise! - mniej od innych wkurzać, jedynie lekko irytować tym "patrzcie, jakim słodki" podejściem do wszystkich. Oczywisty jest element dogryzania i złośliwych uwag, bo w końcu tytuł Naczelnej Jędzy zobowiązuje, ale iskrzyłoby coś. Tylko nie wiem, czy ciągłe uwagi Kary o nieistniejącej miłości by go nie dołowały...
Powrót do góry Go down
Miśka Wokulska

Miśka Wokulska


Female Liczba postów : 35
Wiek : prawie 20
Skąd : Biłgoraj
Kierunek : filologia polska
Multikonta : Tomek Madej

Jędza naczelna Empty
PisanieTemat: Re: Jędza naczelna   Jędza naczelna Empty7/6/2012, 15:37

Nie dołowałyby go, bo on się przejechał na miłości i teraz się nie zakochuje tak z zasady. Ale myślę, że taki flircik by ich oboje sprowadził na ziemię trochę, bo oni są tak różni od siebie, że może być ciekawie Very Happy
Powrót do góry Go down
Karolina Wasilewska

Karolina Wasilewska


Liczba postów : 46
Wiek : 20 lat
Piętro : III
Skąd : Wroclove
Kierunek : lekarski

Jędza naczelna Empty
PisanieTemat: Re: Jędza naczelna   Jędza naczelna Empty7/6/2012, 15:49

Racja, takie wzajemne oddziaływanie na siebie mogłoby interessant sein. Optymizm kontra pesymizm, deprawacja kontra skrajna intelektualna dewiacja i te sprawy. Już wpisuję ;3
Powrót do góry Go down
Grzesiek Hermann

Grzesiek Hermann


Male Liczba postów : 654
Wiek : 23 lata
Piętro : siódme
Skąd : Warszawa
Kierunek : instrumentalistyka, kompozycja
W związku z : Oliwka <3
Multikonta : Włodźmirz

Jędza naczelna Empty
PisanieTemat: Re: Jędza naczelna   Jędza naczelna Empty7/6/2012, 22:02

Ja nieee wieeeem, ty coś zaproponuj dla Grzegorza, Marcina, Jacka i Włodka Cool
Powrót do góry Go down
Karolina Wasilewska

Karolina Wasilewska


Liczba postów : 46
Wiek : 20 lat
Piętro : III
Skąd : Wroclove
Kierunek : lekarski

Jędza naczelna Empty
PisanieTemat: Re: Jędza naczelna   Jędza naczelna Empty8/6/2012, 22:38

Uff, troszkę tego będzie. Alas!

Jacuś, Jacuś... Tutaj widzę materiał jedynie na coś w rodzaju "haha, słaby psychicznie i niepewny człowiek? Zwietrzyłam potencjalną ofiarę, naładować karabiny". Mógłby być typową ofiarą karolinkowych humorów, gorszych dni i frustracji, bo w końcu każdy psychopata musi się na kimś wyżywać. Pytanie tylko, jaki byłby stosunek Jacka do wrocławianki? I tego całego teatru pod tytułem "podręczmy chłoptasia, nudzi mi się".

Grzesiu to zupełnie inna sprawa. Rozpieszczone to, narcystyczne, rozwydrzone. Na jego korzyść jednak przemawiają cynizm i wielka ambicja, połączone zaś czepialstwem dają efekt absurdalnie pasujący naszej Karolince. I o ile nie będzie słodzenia, za które ona jest w stanie zabić, mogą się nadawać nawet na coś w rodzaju bliskich znajomych. Przez innych zwanych przyjaciółmi, jednak ona takich słów nie używa. No i, of course, bez zwierzania, ploteczek i tego całego chłamu. Trzymanie swych stron i pomoc w razie zagrożenia.

A Włodzimierza i Karoliny poza kierunkiem studiów nie łączy zupełnie nic. Po pierwsze: on nie jest skurwysynem. Po drugie: ona jest. Tak, jak z Jacusiem: zwierzyna na celowniku. Śmieszny obiekt drwin, docinków i pogardy. Wrażliwy? Sorry, facet taki być nie może! Delikatny i subtelny? Czy to jakies kpiny? Nie, tutaj nie widzę materiału na cokolwiek poza tym.

Z Marcinem zaś chcę coś pokręcić maksymalnie. Powiedzmy, że na początku (jakis rok wstecz) Karolina traktowała go jako zwierzątko doświadczalne. "O, chłopiec z problemami psychicznymi? Hej, to może być ciekawe, poddajmy go obserwacji!". Udwała, że chce sie z nim zaprzyjaźnić, rozmawiała z nim często, wszystko po to, by się przygotować do zawodu. Potem jednak dostrzegła, że siedzi w nim coś więcej prócz dziwnego i samotnego faceta. Zaczęła się nim jako człowiekiem interesować. A teraz? Próbuje mu pomóc. W swoim pokrętnym mózgu znalazła odrobinę współczucia i robi coś altruistycznego. Oczywiście, w granicach karolinkowego rozsądku, czyli bez przesady. Wyraża szczere chęci zmienienia czegoś w jego egzystencji, uważając dotychczasową za bezsensowną i debilną. I w całej swej wrażliwości, oczywiście czasem powoduje pogłębienie u niego stanów depresyjnych, ale kto by się tym przejmował.

I co powiesz? Oczywiście, jestem otwarta na wszelkie zmiany. Wybacz brak logiki w niektórych zdaniach czy wypowiedziach, ale jest już późno, a Manson w tle powoduje zadziwiający przypływ dziwnych pomysłów.
Powrót do góry Go down
Grzesiek Hermann

Grzesiek Hermann


Male Liczba postów : 654
Wiek : 23 lata
Piętro : siódme
Skąd : Warszawa
Kierunek : instrumentalistyka, kompozycja
W związku z : Oliwka <3
Multikonta : Włodźmirz

Jędza naczelna Empty
PisanieTemat: Re: Jędza naczelna   Jędza naczelna Empty9/6/2012, 00:11

Primo - spoko, może i go to zaboli, ale pięknym za nadobne się nie odwdzięczy.

Secundo - spoczo, do tego jeszcze bym dodała ruchanie swego czasu :3 Tylko to nie może być na takiej zasadzie, że on za nią lata i się wielce stara o jej łaskawe względy. Ni chuja na to się nie zgadzam. Jeśli to będzie taka chłodna przyjaźń, always fun.

Tertio - o ile Jacek ewentualnie jeszcze się może przejąć i popłakać w kącie z bólu i żałości, to Włodek ma wyjebane tak totalnie i absolutnie. Bitch, please na twarzy i poczęstunek z międzynarodowego znaku pokoju XD Ale zawsze może próbować, droga wolna Very Happy

Quatro - tutaj definitywnie i absolutnie się nie zgadzam. Bo ponieważ że - a. Marcin i Grze się blisko przyjaźnią, więc gdyby Grze się dowiedział o 'eksperymentach' od Karoliny, a pewnie by się dowiedział, bo to dla niej żadne tam wielkie rzeczy o tym powiedzieć, poza tym on jest dzieckiem z mensy, więc dla niego domyślenie się tego to żaden problem, wyrwałby jej macicę przez kanał kręgowy i ją zjadł; b. spójrzmy prawdzie w oczy - studentka pierwszego roku medycyny, jakby nie była genialna i cudowna, chuja wie o pomaganiu schizofrenikom czy komukolwiek poza człowiekiem z grypą i serią podobnych dolegliwości, a jeśli uważa inaczej - jest kretynką, a Karolina na kretynkę nie wygląda mimo wszystko; c. nie chcę wprowadzać w życie Marcina jeszcze większego chaosu przy pomocy tego, co Karolina 'uważa' - mam na myśli tę bezsensowną i debilną dotychczasową egzystencję. To jak mu się powodziło dotychczas ma swoje odbicie w teraźniejszości i jeśli nagle ktokolwiek (a nie daj boże przyszły lekarz - patrz punkt b) postanowi zmieniać jego osobę na zasadzie odwracania wszystkiego do góry nogami, jemu się już wszystko totalnie pojebie i wyjdzie z tego masakra, jakiej świat nie widział; d. nie ma bata, żeby nie powiedział swojemu mądremu panu doktorowi o tej znajomości, nawet jeśli by się nawiązała, a pan doktor do głupich nie należy i od razu by tę imprezę widłami rozpędził, bo nikt mu się nie będzie wcinał w kompetencje, a on ma dużo większy wpływ na Marcina niż dopiero co poznana laska, no i Marcin ma pewność, że pan doktor chce dla niego dobrze, a ludziom generalnie nie ufa, więc i Karolinie nie zaufa. Nici ze zwierzeń i altruizmu, meine liebe. A na pewno nie w tej formie.
Powrót do góry Go down
Karolina Wasilewska

Karolina Wasilewska


Liczba postów : 46
Wiek : 20 lat
Piętro : III
Skąd : Wroclove
Kierunek : lekarski

Jędza naczelna Empty
PisanieTemat: Re: Jędza naczelna   Jędza naczelna Empty9/6/2012, 11:19

Secondo - właśnie o coś takiego mi chodziło. Żadne latanie, próby pozyskania względów - po prostu przyjaźń, na którą stać dwójkę takich...ludzi.

Quatro - chyba po północy nie umiem formułować już przejrzyście swoich myśli. Chyba, że to esej z chemii-.- W każdym razie, nie chodziło mi o wielką akcję pomocy schizofrenikom, żadne tam karmienie tableteczkami i terapie na kozetce. Z początku Karolinka chciałaby go poznać, żeby zrozumieć system i mechanizm choroby - wiadomo, ciekawość akademicka. Potem jednak zaczęłaby mu swoim sposobem współczuć i chcieć mu pomóc - rozmową, wsparciem. Z inteligencją emocjonalną na poziomie bliskim zera nie byłaby bliska perfekcji i nie wykazywałaby normalnych cech troski i sympatii, ale naprawdę byłoby jej żal chłopaka. Taki element uczłowieczający Wasilewską, bo nikt nie może być aż taką suką.
W każdym razie, rozumiem Twoje wątpliwości, niechęć do takiej relacji i wszystko poza tym.
Co więc tutaj dajemy? Zwyczajną postawę Karoliny "Wszyscy są gorsi ode mnie, zejdź mi z oczu, chloroplaście" czy wielkie nic? Marcin w jakikolwiek sposób nie byłby w stanie chyba zagrozić egzystencji Karoliny, więc wrogowie odpadają, wielkich dyskusji intelektualnych też nie widzę. No i chwilowo jestem wyprana z jakichkolwiek ciekawych pomysłów, potrzebuję więcej snu.
Powrót do góry Go down
Grzesiek Hermann

Grzesiek Hermann


Male Liczba postów : 654
Wiek : 23 lata
Piętro : siódme
Skąd : Warszawa
Kierunek : instrumentalistyka, kompozycja
W związku z : Oliwka <3
Multikonta : Włodźmirz

Jędza naczelna Empty
PisanieTemat: Re: Jędza naczelna   Jędza naczelna Empty9/6/2012, 11:38

Nie musi jej schodzić z oczu, bo nawet by się nie pojawił w polu widzenia znając jego Very Happy Ja się chętnie piszę na jakąś relację, ale na pewno nie opartą o żałowanie i chęć pomagania :3
Powrót do góry Go down
Karolina Wasilewska

Karolina Wasilewska


Liczba postów : 46
Wiek : 20 lat
Piętro : III
Skąd : Wroclove
Kierunek : lekarski

Jędza naczelna Empty
PisanieTemat: Re: Jędza naczelna   Jędza naczelna Empty9/6/2012, 11:50

To co powiesz na relację opartą o pracę? Nie Karoliny, oczywiście, ale Marcina. Powiedzmy, że naszą pasjonatkę wszystkiego, co związane z historią jakąkolwiek, po raz enty w Muzeum zauważył Kaczmarski i jakoś tak zaczęli rozmawiać. Głownie o sztuce i historii, później o innych pierdołach. Jako, że nie jest typowo imprezowo-hulaszczym typem człowieka, nawet go polubiła. Wie, że jest chory na coś, ale na co, to pojęcia nie ma. I może z tego przyjaźń wielka nie wynika, ale takie koleżeńsko-pozytywne stosunki? Mi by pasowało.
Powrót do góry Go down
Grzesiek Hermann

Grzesiek Hermann


Male Liczba postów : 654
Wiek : 23 lata
Piętro : siódme
Skąd : Warszawa
Kierunek : instrumentalistyka, kompozycja
W związku z : Oliwka <3
Multikonta : Włodźmirz

Jędza naczelna Empty
PisanieTemat: Re: Jędza naczelna   Jędza naczelna Empty9/6/2012, 11:59

Mi również Wink
Powrót do góry Go down
Oliwia Wilecka

Oliwia Wilecka


Female Liczba postów : 362
Wiek : 22 lata
Piętro : siódme
Skąd : Żywiec
W związku z : Grześ <3
Multikonta : Bartek

Jędza naczelna Empty
PisanieTemat: Re: Jędza naczelna   Jędza naczelna Empty9/6/2012, 16:36

Bartus, Oliwka? :> Smile
Powrót do góry Go down
Magda Hermann

Magda Hermann


Female Liczba postów : 169
Wiek : 23 lata
Piętro : siódme
Skąd : Warszawa
Kierunek : Instrumentalistyka / Dyrygentura

Jędza naczelna Empty
PisanieTemat: Re: Jędza naczelna   Jędza naczelna Empty9/6/2012, 16:38

łohohoho xD chce coś xD Ci chce? :> XD
Powrót do góry Go down
Chris Hayes

Chris Hayes


Liczba postów : 62
Wiek : 23 lata
Piętro : siódme
Skąd : Windsor, Wielka Brytania
Kierunek : Dziennikastwo i Komunikacja Społeczna

Jędza naczelna Empty
PisanieTemat: Re: Jędza naczelna   Jędza naczelna Empty9/6/2012, 16:40

Mamy jakiś pomysł na Chrisa i Anastazję?
Jestem otwarta na wszelkie propozycje : )
Powrót do góry Go down
Karolina Wasilewska

Karolina Wasilewska


Liczba postów : 46
Wiek : 20 lat
Piętro : III
Skąd : Wroclove
Kierunek : lekarski

Jędza naczelna Empty
PisanieTemat: Re: Jędza naczelna   Jędza naczelna Empty9/6/2012, 18:51

Raaaany, jakie zainteresowanie *.*


Oliwka. Troszkę zbyt miła na przyjaciółkę, ale przydałby się i ktoś taki w życiu Karoliny. Z racji takiej pozytywnej relacji obu dziewczyn z Grzesiem, pronowałabym tutaj też coś miłego. Może dziewczyna stara się "uoptymistycznić" Wasilewską? Poza tym kontrastem nastawienia do całego świata, mają trochę cech podobnych. Perfekcjonistki, zafascynowane tym, co robią, uparte, introwertyczki. Mogłaby zawiązać się pomiędzy nimi nić cichego porozumienia, zrozumienia i ogólnie sympatii, ale na zwierzenia czy ploteczki ze strony Wasilewskiej liczyć nie masz co. Chociaż... Czas pokaże, może uda się ją nieco otworzyć Smile

Bartuś. Szczerze mówiąc, nie mam fioletowego pojęcia, co między nimi mogło się zadziać. Chyba że... Czy rację bytu miałaby sytuacja, że kiedyś w odległej przeszłości (czyli na karolinowym pierwszym roku) dziewczyna się upiła i rano obudziła obok Bartka? On, of kors, pamięta, co się wydarzyło, ona nie za bardzo i dlatego Klimasiński jest jedną z nielicznych osób, które stara się unikać. Po prostu nie lubi nie wiedzieć, co się z nią (i nim) działo, a ten nie chce jej powiedzieć i za każdym razem, gdy są w swoim towarzystwie, dziewczyna się denerwuje i peszy, a on bawi.

Madzia. Dziewczyny całkiem podobne, mogą być albo przyjaciółkami, albo najgorszymi wrogami. Pierwsza sytuacja - wiadomo, wspólne szydzenie z ludzi, stanie za sobą murem, wymienianie złośliwości i dokuczanie ludziom. Druga - czepialstwo Karolinki mogło znaleźć swoje ujście we wzajemnej nienawiści dziewcząt, które raz poróżnione, wciąż podsycają płomień niechęci. Próbują sobie nawzajem dokopać, zgnoić się i zniszczyć. Who cares, że Grzesiu powinien je łączyć, to jego problem.

Chris. - Można z nich oczywiście zrobić ludzi po jednej wspólnej nocy, ale na trzeźwo Karolina nigdy nie zainteresowałaby się kimś podobnym. Zbyt roześmiany, pewny siebie, optymistyczny... Po prostu zbyt. Przez chwilę myślałam nad sex-friends, ale skoro on ma alergię na dłuższe zwiazki i przebiera w dziewczynach, to nie mam pojęcia, co tu zrobić. Może poratujesz?

Anastazja. Uwielbiam to imię^^ Nie wiem natomiast, czy byłyby w stanie jakoś się porozumieć. Ni to przyjaciele, ni wrogowie. Troszkę za spokojna na którąkolwiek z tych kategorii... Proponuję więc zwyczajnych znajomych - takich od rozmawiania o wszystkim i może nauki rosyjskiego? Wiadomo, Karolina wiedzieć chce jak najwięcej, a to zawsze ważny język i kolejny do wpisania do CV. Dziewczyny mogłyby się gryźć, ale też nie przesadnie - tak zdrowo.


Jestem, oczywiście, otwarta na wszelkie modyfikacje i sugestie dotyczące zmiany ;3
Powrót do góry Go down
Oliwia Wilecka

Oliwia Wilecka


Female Liczba postów : 362
Wiek : 22 lata
Piętro : siódme
Skąd : Żywiec
W związku z : Grześ <3
Multikonta : Bartek

Jędza naczelna Empty
PisanieTemat: Re: Jędza naczelna   Jędza naczelna Empty9/6/2012, 20:13

Oliwka może Karoline uoptymistyczniać XD Podoba mi sie to stwuerdzenie xDDD A z Bartusiem może nic w takim razie? Albooo ewentualnie kiedyś się przespać, generalnie oboje nie bardzo pamiętać a potem się okazło że coś tam było i upsss? lepiej się unikać? ;>
Powrót do góry Go down
Karolina Wasilewska

Karolina Wasilewska


Liczba postów : 46
Wiek : 20 lat
Piętro : III
Skąd : Wroclove
Kierunek : lekarski

Jędza naczelna Empty
PisanieTemat: Re: Jędza naczelna   Jędza naczelna Empty9/6/2012, 20:26

Czyli ustalone - uoptymistycznianie z Oliwką, a z Bartusiem wspólna noc, wspólna amnezja i wspólne unikanie - a w razie spotkania wspólne zażenowanie niepamiętaniem. Mi pasuje ^^
Powrót do góry Go down
Magda Hermann

Magda Hermann


Female Liczba postów : 169
Wiek : 23 lata
Piętro : siódme
Skąd : Warszawa
Kierunek : Instrumentalistyka / Dyrygentura

Jędza naczelna Empty
PisanieTemat: Re: Jędza naczelna   Jędza naczelna Empty9/6/2012, 21:08

Z Magdą jak najbardziej mocny dystans! Smile)) Wszelkie złośliwości mile widziane xd
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Jędza naczelna Empty
PisanieTemat: Re: Jędza naczelna   Jędza naczelna Empty

Powrót do góry Go down
 
Jędza naczelna
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
IMPROVE! :: MIESZKAŃCY :: -
Skocz do: