IMPROVE!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Bufet.

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Jacek Abramowicz-Taylor

Jacek Abramowicz-Taylor


Male Liczba postów : 28
Wiek : 22 lata
Kierunek : aktorstwo

Bufet. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bufet.   Bufet. - Page 2 Empty26/5/2012, 22:18

- Jesteś głupia jak reforma służby zdrowia. - Podsumował zgodnie z tematem rozmowy. Wszystko się zgadzało, tylko że stan konta jej faceta nie był trzycyfrowy, ale pewnie dziesięciocyfrowy i mógł sobie dysponować swoim okazałym kieszonkowym w dowolny sposób, czyli i ona mogła go poprosić o zapłacenie za lekarza, zero problemu i spiny. Ale Oliwia wiedziała lepiej.
Powrót do góry Go down
Oliwia Wilecka

Oliwia Wilecka


Female Liczba postów : 362
Wiek : 22 lata
Piętro : siódme
Skąd : Żywiec
W związku z : Grześ <3
Multikonta : Bartek

Bufet. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bufet.   Bufet. - Page 2 Empty26/5/2012, 22:21

- Spadaj. - mruknęła pod nosem - Nie i już, mój kręgosłup, moja kariera, moje zdrowie, tak? Więc proszę cię kochanie, zajmij się pierogami a od konta w banku mojego faceta się odczep, hm? I wszyscy będą wtedy szczęśliwi. - Oliwia nie znosiła rozmawiać o kasie, a jeżeli miałaby pożyczyć (danie w ogóle nie wchodziło w gre) pieniądze od Grześka, to chyba umarłaby w mniej niż sekundę.
Powrót do góry Go down
Jacek Abramowicz-Taylor

Jacek Abramowicz-Taylor


Male Liczba postów : 28
Wiek : 22 lata
Kierunek : aktorstwo

Bufet. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bufet.   Bufet. - Page 2 Empty26/5/2012, 22:25

- Tylko mówię, że w moim, osobistym, prywatnym odczuciu to głupie, a ty i tak zrobisz, jak będziesz chciała, bo nie jestem twoim mózgiem. - Odpowiedział, próbując nieco złagodzić napiętą tematem pieniędzy atmosferę. Miał do tego pewność, że nawet nie ma sensu oferować jej pożyczki, chociaż miał z czego i niczego mu nie brakowało.
Powrót do góry Go down
Oliwia Wilecka

Oliwia Wilecka


Female Liczba postów : 362
Wiek : 22 lata
Piętro : siódme
Skąd : Żywiec
W związku z : Grześ <3
Multikonta : Bartek

Bufet. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bufet.   Bufet. - Page 2 Empty26/5/2012, 22:27

- Okej, to jest twoje zdanie, nie koniecznie muszę się z nim zgadzać, prawda? - uśmiechnęła się promiennie - No a teraz opowiadaj o tych twoich kolejach.. - dodała z rozbawieniem wyciagając telefon. Nie chciała się sprzeczać z Jackiem, no skąd! Bo i po co?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Bufet. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bufet.   Bufet. - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Bufet.
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
IMPROVE! :: UCZELNIE :: Wydział Aktorski-
Skocz do: