IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

Sala nr 320, drugie piętro

Go down 
AutorWiadomość
Jacek Abramowicz-Taylor

Male Liczba postów : 28
Kierunek : aktorstwo

PisanieTemat: Sala nr 320, drugie piętro   26/5/2012, 19:13

Jacek leciał na łeb na szyję po schodach, żeby w jakiś sposób jednak zdążyć na zajęcia ostatniego dnia pierwszego tygodnia roku akademickiego. W bagażniku jego samochodu zaparkowanego z tyłu budynku leżał spokojnie cały jego dobytek, zapakowany i wyniesiony w ciągu ostatniej nocy z jego mieszkania, które przez dwa lata zajmował. I dowiedział się z dnia na dzień, że zajmował już go nie będzie. Cudownie, lepsza informacja nie mogła go czekać po powrocie z trzymiesięcznych praktyk na kolei. Pedał z Polibudy wita chętnych chłopców. Wpadł do sali sekundę przed rozpoczęciem zajęć z tańca z szanowną doktor Hoffer i Jay'em. - Dzieeeeeeeeń dobry!

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

too serious, too directionless, too self-impressed
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Oliwia Wilecka

Female Liczba postów : 362
Piętro : siódme
W związku z : Grześ <3
Multikonta : Bartek

PisanieTemat: Re: Sala nr 320, drugie piętro   26/5/2012, 19:16

Oliwia podniosła gwałtownie głowę, już myślała że Jacek przeniósł się do Krakowa, albo po prostu zrezygnował z Teatralnej na rzecz całkowitego oddania się kolei. Doktor Hoffer przywitała go ciepłym uśmiechem i zaprosiła do przebrania się na zajęcia, a Jay chyba nawet nie ogarnął pojawienia się kolejnej osoby na zajęciach, nie ogarnął tylko na chwilę bo po kilku minutach darł się na pół sali, dziękując Bogu za pojawienie się Jacka, cokolwiek miało to znaczyć - Cześć. - uśmiechnęłą się delikatnie związując włosy. Dwie godziny snu jednak nie były dla niej.

Nietzsche powiedział, że czasem dochodzimy do momentu, w którym robi się tak źle, że można uczynić tylko jedno z dwojga - śmiać się albo oszaleć. Dzisiaj trzecią możliwością jest taniec.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Jacek Abramowicz-Taylor

PisanieTemat: Re: Sala nr 320, drugie piętro   26/5/2012, 19:20

- Cześć, kocie! - Panie Jacku, czyżby dopadł pana nadmiar entuzjazmu? - Doszły, mnie słuchy, że... - Próbował zdjąć nogawkę ze swej lewej, wydepilowanej nogi, podskakując przy tym jak kretyn. - Właściwie nie doszły mnie żadne słuchy, ale... - W końcu udało mu się wyskoczyć ze spodni, brawo. - Sprzedaj mi jakieś nowości. Fatalnie wyglądasz. - Ocenił fachowym okiem estety.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Oliwia Wilecka

PisanieTemat: Re: Sala nr 320, drugie piętro   26/5/2012, 19:23

- Dzięki, dokładnie to chciałam usłyszeć. - mruknęła łykając ukochaną dawkę prochów przeciwbólowych - Źle spałam, niestety wyrosłam już ze studenckiego życia i potrzebuje odpowiedniej ilości snu.

Nietzsche powiedział, że czasem dochodzimy do momentu, w którym robi się tak źle, że można uczynić tylko jedno z dwojga - śmiać się albo oszaleć. Dzisiaj trzecią możliwością jest taniec.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Jacek Abramowicz-Taylor

PisanieTemat: Re: Sala nr 320, drugie piętro   26/5/2012, 19:56

- Nie wybrałaś się jeszcze z tym kręgosłupem do jakiegoś lekarza? - Zapytał, zmieniając koszulkę na bardziej nadającą się do trenowania w niej czegokolwiek. Nie, żeby sto miliardów razy wydawał nakazy i rozkazy udania się do lekarza, bo nawet jeśli nie chciała tego zrobić dla własnego zdrowia, to zawsze mógł ją szantażować tym, że nie ma ochoty na zmianę tanecznej partnerki w najbliższym czasie.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Oliwia Wilecka

PisanieTemat: Re: Sala nr 320, drugie piętro   26/5/2012, 19:59

- No tak, oczywiście.. Zapisałam się, mam teramin na za dwa miesiące, czy jakoś tak. - uśmiechnęła się blado. Kręgosłup dokuczał jej coraz bardziej, matka coraz bardziej nalegała na więcej treningów, a Jay coraz bardziej miał jej dość, ot taka patowa sytuacja.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Jacek Abramowicz-Taylor

PisanieTemat: Re: Sala nr 320, drugie piętro   26/5/2012, 20:02

- Bardzo dobrze, ale byłoby lepiej, gdybyś miała prywatnie termin teraz, natychmiast. - Przyzwyczajony do amerykańskiej służby zdrowia, skądinąd nieidealnej i nierewelacyjnej, ale jednak bardziej sensownej niż polska, nie ogarniał kolejek do lekarzy i terminów za dwa miesiące. - A wiesz, że się wprowadzam do akademika twojego dzisiaj? - Uśmiechnął się miło.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Oliwia Wilecka

PisanieTemat: Re: Sala nr 320, drugie piętro   26/5/2012, 20:07

- No co ty.. Do mnie? Jak fajnie! - ucieszyła się patrząc na niego z uśmiechem - Może ci pomóc z przeprowadzką czy coś? Bo ja mam dzisiaj wolny dzień cały.. - mruknęła, a uśmiech momentalnie zszedł jej z twarzy. Co jak co, ale zazwyczaj ustawiłaby się z Grzesiem na jakiś obiad, chociaż na chwilę, a tak to co? No dupa.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Jacek Abramowicz-Taylor

PisanieTemat: Re: Sala nr 320, drugie piętro   26/5/2012, 20:13

- Wszystko mam w samochodzie, nie ma tego za wiele, więc dam radę, ale jak się ogarnę, możemy wieczorem jakieś wino zrobić. - Odpowiedział. Faktycznie, dobytek był skromny, bo Jacek zawsze wychodził z założenia, że nie ma się co obkładać wszelkimi niepotrzebnymi pierdołami, a jego pokój oprócz szafy, łóżka i sprzętu grającego dysponował tylko i wyłącznie wolną przestrzenią treningową. Jego współlokatorka miała cięższą noc wyprowadzkową.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Oliwia Wilecka

PisanieTemat: Re: Sala nr 320, drugie piętro   26/5/2012, 20:16

- Wiesz w sumie to zależy, mam przed sobą dość ciężką rozmowę zaplanowaną na wieczór, więc... Po prostu ci napiszę, co? - mruknęła w podłogę zawiązując dokładnie buty.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Jacek Abramowicz-Taylor

PisanieTemat: Re: Sala nr 320, drugie piętro   26/5/2012, 20:22

- Rozumiem, opowiesz mi na kawie, którą wypijemy po zajęciach, należy mi się to po trzech miesiącach bez ciebie. - Zdecydował, uśmiechając się uroczo i dokonał rozgrzewkowego piruetu. Podczas kawy będą się musieli też dokładnie i mocno wyprzytulać, bo tego deficyt również Jacka dopadł. Przytulanie się do panów naprawiających pociągi było kiepskim pomysłem, mogli nie zrozumieć, że on miał po prostu potrzebę bliskości z jakąkolwiek ludzką istotą.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Oliwia Wilecka

PisanieTemat: Re: Sala nr 320, drugie piętro   26/5/2012, 20:26

- No... spoko... - odparła po chwili zastanowienia i wstała z ziemi, jakby nie patrzeć należało w końcu zacząć trening, choć Oliwia nie miała na niego najmniejszej ochoty. Chyba pierwszy raz w zyciu chciała po prostu zakopać się w kołdrze i umrzeć śmiercią długą i bolesną.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Jacek Abramowicz-Taylor

PisanieTemat: Re: Sala nr 320, drugie piętro   26/5/2012, 20:29

Oboje mimowolnie rzucili się w śmiertelny wir nadmiernego entuzjazmu szanownego pana doktora Weingartnera i sympatycznego dopingu pani doktor Hoffer, więc po trzech godzinach nie żyli definitywnie i absolutnie. Oboje. Totalnie. Tak.
- Umarłem. Kawa. Jedzenie. - Trzy proste, ale jakże wiele mówiące słowa.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Oliwia Wilecka

PisanieTemat: Re: Sala nr 320, drugie piętro   26/5/2012, 20:31

- Nie wiem jak ty, ale ja nie mam najmniejszej ochoty nigdzie się stąd ruszać, więc bądź tak miły i przystań na moją propozycję bufetu, co? - nie czekając na odpowiedź ruszyła w stronę wyjścia z sali treningowej.

z/t

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Sala nr 320, drugie piętro   

Powrót do góry Go down

Sala nr 320, drugie piętro
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Sala tortur.
» Sala balowa