IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 Stypendia

Go down 
AutorWiadomość
Kierowniczka
Admin
avatar

Female Liczba postów : 327
Wiek : nieznany, ale wygląda na tysiąc
Piętro : wszystkie
Skąd : z dna piekieł
Kierunek : czapialstwo stosowane

PisanieTemat: Stypendia   12/5/2012, 00:31

Samych możliwych stypendiów jest cała masa, natomiast my ograniczamy się do trzech najpopularniejszych rodzajów finansowego wsparcia lub nagrody dla studentów spełniających określone warunki.

Ze wszystkich postaci autora tylko JEDNA może być stypendystą.


Stypendium Socjalne:
Dokładne warunki przyznawania tego rodzaju stypendium określa dziekanat odpowiedniego wydziału, jednak zawsze opiera się on o dochód na członka rodziny i jego wypłacenie musi być poprzedzone złożeniem przez studenta odpowiedniego wniosku wraz z wymaganymi dokumentami. Stypendium to może być przyznane w każdej chwili, bez względu na rodzaj, tryb i rok studiów. Termin składania podań mija 15 października, jeśli stypendium ma być wypłacone jeszcze w tym samym miesiącu.
Wysokość: 200 - 600 PLN zależnie od dochodu

Lista studentów (ilość miejsc nieograniczona):
-
-
-


Stypendium Rektora:
Może je otrzymać student, który ukończył pierwszy rok studiów (niezależnie od tego, czy były to studia jednostopniowe czy dwustopniowe) i podczas tego roku miał jakieś szczególne osiągnięcia naukowe lub sportowe, odbył dodatkową praktykę, wygłosił referat podczas konferencji naukowej, brał czynny udział w działaniach koła naukowego lub osiągnęł bardzo wysoką średnią ocen. Stypendium rektora nie może pobierać więcej niż 10% studentów każdego z kierunków. Wniosek o stypendium wraz z dołączonym dokumentami potwierdzającymi osiągnięcia należy złożyć w dziekanacie wydziału.
Wysokość: 350 - 1200 PLN zależnie od osiągnięć i roku studiów

Lista studentów (max. 15 osób, max. 3 z jednej uczelni (lub max. 2 w przypadku Akademii Muzycznej, Akademii Medycznej, Akademii Sztuk Pięknych; 1 osoba z PWST, max. 5 w przypadku Uniwersytetu Wrocławskiego) i innych):
- Julia Eissler (UWr)
- Oliwia Wilecka (PWST)
-
-
-


Stypendium Ministerialne:
Wniosek o przyznanie studentowi stypendium składa rada wydziału. Warunki są podobne jak w przypadku stypendium rektora, jednak wymagania co do nich - wyższe.
Wysokość: 1300 PLN

Lista studentów (max. 2 osoby):
- Grzesiek Hermann (Akademia Muzyczna)
- x x x (Uniwersytet Wrocławski)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://improve.forumpolish.com
 
Stypendia
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
IMPROVE! :: LITERATURA PODSTAWOWA ::  :: Kompendium wiedzy-
Skocz do: